close icon
success Успіх!

Маршрутизація та завдання

Наше рішення для планування маршрутів галузевого рівня призначене для перевезень на далекі відстані. Воно оптимізує маршрути, обминаючи неефективність та обмеження, оптимізує розподіл завдань, знижує потенційні помилки водіїв та скорочує експлуатаційні витрати. Центральне місце у його дизайні займає забезпечення безперебійної роботи як менеджерів із транспорту, так і водіїв.

Огляд переваг:

Підвищення ефективності повсякденної роботи менеджерів з логістики та водіїв.

Спростіть процес зв'язку між диспетчером та водієм.

Скоротіть можливі збори та штрафи, вибравши найбільш оптимальний маршрут.

Отримайте повний контроль та забезпечте своєчасну доставку вантажу.

Забезпечити пунктуальність обробки та керування документами.

Покращення планування логістики за допомогою широкого набору індивідуальних параметрів.

Детальне планування маршруту

Підвищення ефективності повсякденної роботи для менеджерів з логістики та водіїв.

Наше інтегроване рішення розроблено для підвищення щоденної ефективності роботи менеджерів із логістики та водіїв, що сприяє своєчасній доставці та оптимізації використання вантажу. Завдяки передовим алгоритмам і зручним інтерфейсам система забезпечує точність і легкість на кожному кроці. Усуньте потребу жонглювати кількома програмами та картами – оптимізуйте робочий процес за допомогою уніфікованої платформи планування маршрутів і керування завданнями Linqo.

Мобільний додаток OnTrack Go

Спростіть процес спілкування між диспетчером та водієм.

Менеджер транспорту може безперешкодно передавати створені завдання, оптимізовані маршрути та сполучення безпосередньо у мобільний додаток OnTrack Go, поєднуючи простоту та функціональність. Миттєво зв'язуйтеся з конкретними водіями, переглядайте статус прочитаного/непрочитаного, переглядайте вкладення тощо.

AppStore | Google Play Store

Найефективніший вибір маршруту з інтегрованою оцінкою вартості дорожніх зборів

Скоротіть можливі збори та штрафи, вибравши найбільш оптимальний маршрут.

Наша система інтегрує точні розрахунки дорожніх зборів для конкретного транспортного засобу на етапі планування завдань, що дозволяє точно оцінити вартість дорожніх зборів з урахуванням кожного транспортного засобу та надати комплексне подання зведених даних про дорожні збори на основі обраного вами маршруту, включаючи детальну розбивку із сегментацією по країнах та збирачам дорожніх зборів. Враховуючи унікальні характеристики важких комерційних автомобілів, він полегшує ефективне планування маршруту та дозволяє уникнути доріг з обмеженим доступом та зайвих об'їздів. Отримайте уточнені пропозиції за маршрутом із зазначенням відстані, прогнозованого часу доставки та розрахункового часу прибуття.

Керування завданнями для точності часу прибуття

Отримайте повний контроль і забезпечте своєчасну доставку вантажу.

Ефективно керуйте своїми логістичними операціями за допомогою нашої інтегрованої функції керування завданнями, призначеної для оптимізації точного часу прибуття та забезпечення пунктуальної доставки вантажу. Створюйте маршрути, дистанційно переглядайте стан водія, відстежуйте виконання завдань і контролюйте хід маршруту – все в одному інтерфейсі. Наша система пропонує розрахунок очікуваного часу прибуття в режимі реального часу, надаючи найновішу інформацію для безперебійної координації логістики та зменшення ручного моніторингу.

Безперебійне керування документами

Забезпечити оперативну обробку документів та управління ними.

Спростіть документообіг за допомогою інтегрованої функції керування документами Linqo, щоб точніше визначати час роботи з документами та гарантувати своєчасний обмін документами. Використовуйте камеру для CMR, накладних, рахунків-фактур, сканування чеків і миттєвого завантаження. Переглядайте оновлення статусу документів, відстежуйте перебіг подання та відстежуйте перевірку документів на єдиній інформаційній панелі. Застосування всеохоплюючого підходу допоможе вашому документообігу працювати гладко та надійно.

Широкий вибір типів шляхових точок

Покращуйте планування логістики за допомогою широкого спектру настроюваних опцій.

Система Linqo пропонує повний набір типів маршрутних точок, які виходять за рамки простого завантаження та розвантаження. Насолоджуйтесь гнучкістю вказувати транспортні засоби, поїздки та різні категорії шляхових точок, як-от паркування, АЗС, місце розвантаження, митниця тощо. Кожна точка може містити важливу інформацію, таку як адреса, тип вантажу, вага вантажу, кількість товарів і об’єм завантаження, навантаження на метр квадратний. Ці деталі важливі для водія, і є також можливість включити додаткові примітки для більшої ясності.

Інтеграція HERE Maps

Поліпшіть навігацію та ефективність маршруту.

Інтеграція HERE Maps у рішення Routing & Tasking пропонує розширені технічні функції, які покращують навігацію та планування маршрутів. Він використовує актуальні географічні дані, забезпечуючи точну інформацію про дорожній рух у режимі реального часу та детальне картографування. Це особливо корисно у складних сценаріях маршрутизації, коли воно направляє водіїв найефективнішими маршрутами, скорочуючи час у дорозі та підвищуючи ефективність роботи. Оптимізуйте логістику, забезпечте ефективне управління маршрутами та скористайтеся інтеграцією HERE Maps як незамінний інструмент для підприємств, які прагнуть оптимізувати свою діяльність.

Управління замовленнями

Оптимізуйте робочий процес від замовлення до подорожі.

Управління замовленнями значно спрощує планування поїздок за рахунок додавання ключових даних про замовлення безпосередньо до TMS. Сюди входять ім'я та ідентифікатор клієнта, номер замовлення, платіжні реквізити, відстань, валюта, ПДВ, відповідальний менеджер та багато іншого. Крім того, поділ завдань дозволяє переглядати замовлення колег для одного і того ж клієнта, відображати заплановані маршрути без дозволу змін або скасування, крім власника. Ця функція оптимізує робочі процеси від замовлення до подорожі та покращує координацію команди в логістичних операціях.

Інтегровані паливні картки

Оптимізуйте управління паливом та максимізуйте економію витрат.

Наша система відображає заправки на карті, дозволяючи користувачам керувати їх видимістю та використовувати фільтри. Маркери станцій показують поточні ціни на дизельне пальне, а детальне спливаюче вікно надає вичерпну інформацію, включаючи назву станції, адресу, мережу, способи оплати та детальну інформацію про ціни на пальне (включаючи спеціальні знижки, остаточну ціну після сплати ПДВ тощо). При плануванні поїздки вздовж маршруту показуються заправки в радіусі 10 км, що забезпечує зручні варіанти заправки і допомагає водіям знайти найбільш економічно вигідні АЗС з урахуванням їхніх конкретних потреб.

Давайте підключимось

Є питання? Ми хотіли б почути від вас

Контакти

+38 044 500 91 79

ТОВ «Лінко Україна»

03148, м. Київ, просп. Леся Курбаса 2Г

  Назва компанії

  Ім'я

  E-mail

  Контактний номер

  Розмір автопарка:


  Тип автопарку:


  Додаткова інформація  success
  Успіх!