close icon
success Успіх!

background image

UNLIMITED Compact доставляє до 12 000 відправлень на день і піклується про мікроавтопарк із понад 3200 електросамокатів – легко втратити контроль над ними. «Linqo чудово підходить для документування маршрутів для наших клієнтів, — говорить операційний менеджер Бурак Пінарбасі. І він знає багато інших переваг системи Linqo

 

Документація про місцезнаходження та маршрут для обслуговування «останньої милі»

Компанія UNLIMITED Compact існує на ринку вже п’ять років і має близько 140 співробітників, 75 транспортних засобів і 7 офісів у Північному Рейні-Вестфалії. Широкий спектр послуг включає послугу «останньої милі», експрес-логістику та послугу мікромобільності для VOI. UNLIMITED відповідає за всю територію Кельна та Бонна. Співробітники перевіряють і обслуговують електросамокати VOI на місці, збирають несправні та обмінюють розряджені батареї на повні, попередньо заряджені на пожежно-безпечному складі UNLIMITED.

 

Співробітники UNLIMITED здійснюють близько 60 виїздів щодня. Для цього UNLIMITED використовує як мікроавтобуси, так і автомобілі – деякі з постійно встановленими пристроями Linqo, а деякі з мобільними, які можна легко підключити через роз’єм OBD. Орендовані транспортні засоби також можна інтегрувати за короткий термін у будь-який час. Завдяки службі «останньої милі» для Hermes, Amazon та інших постачальників посилок Бурак Пінарбасі може покладатися на дані програми Linqo під час документування поїздки: «У додатку Linqo дійсно є все, що вам потрібно. Кожен кілометр пробігу для кожного транспортного засобу, коли його вмикали і знову вимикали. Це чудово».

 

Спеціальні функції – додаткові переваги Linqo

За словами Бурака Пінарбасі, GPS-відстеження дає й інші переваги, наприклад, при використанні паливних карток. Тут водії могли обманювати. Однак система Linqo надсилає знімок положення автомобіля кожного разу, коли використовується паливна картка. Це дозволяє легко перевірити, чи дійсно потрібний автомобіль був на заправці. Позиціонування пристроїв Linqo дуже точне та надійне. «Для мене це також має аспекти, пов’язані з безпекою, наприклад, у разі аварії або надзвичайної ситуації зі здоров’ям водія», — пояснює Пінарбасі. Ще однією перевагою для нього є віддалений іммобілайзер через додаток Linqo. Його можна використовувати для блокування транспортних засобів, які не використовуються у вихідні дні.

Сервіс, який переконує з самого початку

Бурак Пінарбасі знайшов Linqo через онлайн-пошук. Раніше він працював із двома іншими постачальниками послуг відстеження, але був дуже незадоволений. Пристрої працювали погано та часто надавали не точні дані поGPS. На жаль, один провайдер навіть виявився шахраєм.

 

«У Linqo перший контакт був дуже добрим. Послуга виконує те, що обіцяє, а ціни розумні, навіть якщо Linqo не найдешевший постачальник. Натомість пропонується більше потужності, ніж інші», — каже Пінарбасі. Відтоді підприємець кілька разів рекомендував Linqo іншим.

 

https://unlimited-compact.de/

https://www.voi.com/

У Linqo перший контакт був дуже добрим. Послуга виконує те, що обіцяє, а ціни розумні, навіть якщо Linqo не найдешевший постачальник. Натомість пропонується більше потужності, ніж інші.

Давайте підключимось

Є питання? Ми хотіли б почути від вас

Контакти

+38 044 500 91 79

ТОВ «Лінко Україна»

03148, м. Київ, просп. Леся Курбаса 2Г

  Назва компанії

  Ім'я

  E-mail

  Контактний номер

  Розмір автопарка:


  Тип автопарку:


  Додаткова інформація  success
  Успіх!