close icon
success Успіх!

Управління тахографом

Комплексне рішення для цифрових тахографів і керування часом водіїв, щоб легко відповідати нормам ЄС. Менше паперової роботи, автоматизована звітність та інформація в режимі реального часу – дані картки водія та тахографа завантажуються та зберігаються онлайн.

Основні переваги:

Зробіть керування файлами тахографа швидким, легким і без помилок.

Краще плануйте поїздки з дотриманням норм робочого часу та часу водіння.

Економте час, легко плануючи завантаження тахо даних

Уникніть штрафів, забезпечивши дотримання норм Європейського Союзу.

Економте час і забезпечте ефективне адміністрування заробітної плати.

На яких автомобілях повинен бути встановлений тахограф?

Обов’язок встановлення цифрового тахографа поширюється на європейські компанії, які володіють:

Нові автобуси, які перевозять більше 8 осіб, не враховуючи водія.

Нові вантажівки, включаючи причепи, максимальна дозволена маса яких перевищує 3500 кілограмів.

Завантаження файлу дистанційного тахографа

Зробіть керування файлами тахографа швидким, легким і без помилок.

Керуйте даними тахографа та автоматично завантажуйте файли тахографа та картки водія на основі створеного розкладу з індивідуальними налаштуваннями. Файли, доступні у форматах .DDD, .tgd і .v1b, можна завантажувати для транспортних засобів, водіїв або груп водіїв окремо та одночасно, також можна завантажувати в програмне забезпечення VDO або на FTP-сервер.

Час водіння: порушення та аналіз активності водія

Краще плануйте поїздки та уникайте штрафів за порушення правил роботи та часу водіння.

Це допомагає керувати часом водіння та відпочинку водія, щоб запобігти штрафам за порушення регламенту ЄС (ЄС) № 561/2006 і загальних європейських законів щодо робочого часу, включаючи Директиву 2002/15/ЄС. Будьте в курсі порушених правил, деталей порушення та їх тяжкості. На основі цієї інформації оператор отримує інформацію про порушення та може вживати профілактичних заходів – навчання водіїв, планування дій з удосконалення та інші оперативні завдання. Крім того, ви можете насолоджуватися графічною візуалізацією для більш доступного аналізу, дозволяючи перевіряти підсумок щотижневих і щоденних дій водіїв у часовій шкалі та покращувати планування операцій.

Передача файлів і даних

Заощаджуйте час, легко плануючи завантаження даних тахо.

Файли тахографа та водія .DDD можна автоматично завантажувати на LinqoTrack і передавати на інші FTP-сервери або платформу VDO. Інформацію про час роботи водіїв можна надіслати на електронну пошту у вигляді звіту за вибраним часом. Є можливість інтегрувати дані з файлів DDD у ваші внутрішні системи за допомогою API.

Пакет мобільності

Уникніть штрафів, забезпечивши дотримання норм Європейського Союзу.

Диспетчер може бачити дату, коли вантажівка повинна повернутися в країну реєстрації і скільки часу у неї залишилося для такого повернення. Використовуючи огляд стану автопарку, диспетчер може відстежувати країну реєстрації, час, що залишився, і дату повернення для всіх транспортних засобів в одному вікні та завантажувати індивідуальні звіти.

Програмне забезпечення для розрахунку заробітної плати

Економте час та забезпечте ефективне адміністрування заробітної плати.

Ця інтеграція програмного забезпечення для розрахунку заробітної плати, розроблена нашим партнером YourSoft, автоматично розраховує зарплату водіям на основі необхідних даних через наш API. Належним чином керуйте даними про співробітників і завжди майте можливість безтурботно та вчасно виконувати процеси нарахування заробітної плати. Забудьте про трудомісткі розрахунки – у YourSoft є кваліфіковані адміністратори зарплати, які піклуються про повне адміністрування зарплати, законодавство та нормативні акти, платіжні відомості та ручну роботу за вас на основі даних, зібраних через наші API.

Давайте підключимось

Є питання? Ми хотіли б почути від вас

Контакти

+38 044 500 91 79

ТОВ «Лінко Україна»

03148, м. Київ, просп. Леся Курбаса 2Г

  Назва компанії

  Ім'я

  E-mail

  Контактний номер

  Розмір автопарка:


  Тип автопарку:


  Додаткова інформація  success
  Успіх!