close icon
success Успіх!

background image

Як KAAL Transporte збільшила продуктивність за допомогою передових рішень з GPS-відстеження

KAAL Transporte зі штаб-квартирою в Німеччині є відомим гравцем у галузі логістики. Основа їх діяльності – це своєчасна доставка звичайних та VIP-посилок, а також вимірювання рівня задоволення клієнтів. Хоча справи KAAL йшли доволі успішно, уся логістична галузь зіткнулася зі складними проблемами, які потребують логічних і наукових рішень.

 

Перед обличчям виклику

Високі операційні витрати негативно впливали на прибутковість KAAL Transporte. Що стало головною причиною цієї проблеми? Несанкціоноване використання транспортних засобів компанії у неробочий час. Через це компанія втрачала ресурси, як у вигляді пального, так і через знос автотранспорту. Питання було не лише в фінансах, виникла стратегічна дилема, що впливала на стійкість і можливість розвитку KAAL Transporte.

 

Дослідження технічних можливостей

Завдяки пораді провідної компанії в тій же галузі, в KAAL дізналися про передові рішення з GPS-відстеження від Linqo. Можливості системи по забезпеченню контролю та прозорості у операційній діяльності зацікавили KAAL і вони вирішили, що настав час діяти. Попередньо в KAAL тестували різноманітні системи відстеження, але виявилось, що більшості з них бракує технічної надійності та орієнтованого на користувача інтерфейсу, що було критичним для роботи компанії.

 

Трансформація

Для KAAL наше рішення було не просто інструментом відстеження, а складною комбінацією передової телематики та зручних інтерфейсів. Найбільше KAAL сподобалися такі можливості:

 • Відстеження в реальному часі: використання передових даних геолокації для найвищої точності та мінімізації затримок під час моніторингу автомобіля в режимі реального часу.
 • Оновлення в реальному часі: динамічна синхронізація даних дозволяє менеджерам автопарку отримувати актуальні оновлення про кожен транспортний засіб, що забезпечує миттєву реакцію на будь-які несанкціоновані дії.

 

Таким чином, відстеження та оновлення в реальному часі стали незамінними активами. З автопарком у 24 автомобілі, ці функції були вирішальними для оптимізації операційної діяльності. І яким був результат? Вражаючі заощадження у понад 110 літрів пального щотижня завдяки обмеженню несанкціонованих поїздок. Ефективність та сталий розвиток, пліч-о-пліч. Отже, можна узагальнити результати впливу на операційну роботу таким чином:

 • Ефективне використання палива: систематичне зменшення споживання палива, що дає можливість заощадити понад 110 літрів на тиждень.
 • Виконання операційних норм: помітне зменшення несанкціонованих переміщень транспортних засобів, що призвело до поліпшення управління автопарком.
 • Подовження терміну експлуатації автопарку: зменшився ступінь зносу, що свідчить про ефективне використання транспортних засобів.

 

Зі слів КААЛ

За словами KAAL, наше рішення є “недорогим, професійним та легким у використанні”. Порада KAAL для інших логістичних підприємств, які розглядають аналогічний крок? “Просто спробуйте. Незалежно від того, тестуєте ви систему, розпочинаєте у комфортному темпі, чи обираєте щомісячну підписку, цінність пропозиції беззаперечна”.

Сьогодні, коли посилки безперешкодно продовжують курсувати по всій Німеччині, за кулісами, KAAL Transporte працює з бездоганною ефективністю завдяки використанню рішень GPS, які ідеально відповідають вимогам сучасної логістики. Це не просто історія успіху – ця історія підкреслює значення точно налаштованих систем і показує, чого можна досягти, коли технологія та бачення об’єднуються.

 

 

Давайте підключимось

Є питання? Ми хотіли б почути від вас

Контакти

+38 044 500 91 79

ТОВ «Лінко Україна»

03148, м. Київ, просп. Леся Курбаса 2Г

  Назва компанії

  Ім'я

  E-mail

  Контактний номер

  Розмір автопарка:


  Тип автопарку:


  Додаткова інформація  success
  Успіх!