close icon
success Успіх!

background image

Як зовнішній менеджер автопарку, D&M Kfz-Meisterbetrieb GmbH також бере на себе обслуговування автопарку для перевізників, постачальників і постачальників автомобілів напрокат на додаток до звичайних операцій майстерні. Serkan Kabak покладається на сучасне відстеження GPS за допомогою Linqo.

 

Привітний, швидкий та компетентний

Серцем D&M є компетентна команда майстерень основної транспортної компанії. Завдяки професійним та доброзичливим порадам D&M пропонує своїм клієнтам повне обслуговування у всьому, що стосується їхніх автомобілів. І вони роблять це дружньо та швидко, тому що завдяки точним відповідям клієнти економлять час і працюють ефективніше. Керуючий директор Серкан Кабак пояснив: «Це також добре підходить для співпраці з Linqo, оскільки ми маємо однакове розуміння послуг і багаторічний досвід. Тому Linqo мені порекомендував мій брат. Він дуже успішно використовує систему Linqo у його компанія вже деякий час».

 

Професійне обслуговування автомобілів для автопарків

Серкан Кабак прийшов до рішення GPS-відстеження через свій другий напрямок діяльності — обслуговування автопарку для перевізників, постачальників та інших операторів автопарку. D&M пропонує управління автопарком, включаючи планування технічного обслуговування та перевірки транспортних засобів, і використовує для цього систему Linqo. Всього на даний момент працює 112 пристроїв, які Серкан Кабак використовує для отримання різних даних. Основна увага, звичайно, зосереджена на місці – наприклад, якщо потрібно уточнити, де саме знаходиться транспортний засіб і коли відбувається зміна водія. «Це неодноразово трапляється, коли водій неочікувано захворює, і інший змушений втрутитися. Транспортні засоби часто стоять ще з вечора перед дверима приватного будинку співробітників», — каже Кабак. Перш за все, працівники повинні документувати пробіг і приватні поїздки, здійснені в неробочий час. «Наші клієнти щотижня отримують його оцінку. З Linqo це дуже легко зробити».

 

Планування технічного обслуговування та перевірка автомобіля через додаток

Крім того, за допомогою рішень Linqo Серкан Кабак відстежує підконтрольний автопарк і використовує дані для планування технічного обслуговування та перевірок транспортних засобів. Це можна зробити як з ПК в офісі, так і в дорозі за допомогою додатку встановленому на телефоні. І зараз у центрі уваги також оптимізація споживання палива та його витрат.

Linqo допомагає мені з оглядом автопарку, плануванням технічного обслуговування, простою та ефективними звітами для клієнтів. Він просто добре поєднується та працює.

Давайте підключимось

Є питання? Ми хотіли б почути від вас

Контакти

+38 044 500 91 79

ТОВ «Лінко Україна»

03148, м. Київ, просп. Леся Курбаса 2Г

  Назва компанії

  Ім'я

  E-mail

  Контактний номер

  Розмір автопарка:


  Тип автопарку:


  Додаткова інформація  success
  Успіх!