close icon
success Успіх!

background image

Fleetlink і Linqo поєднують довгострокову оренду та цифрове керування автопарком

 

Довгострокова орендна компанія Fleetlink і фахівець із GPS-відстеження Linqo мають багато спільного – і вони разом переробляють мобільність. Обидві компанії були засновані з новою ідеєю: Fleetlink як постачальник повного спектру послуг, який поєднує довгострокову оренду для комерційних користувачів з інноваційним цифровим керуванням автопарком, а Linqo як постачальник якісного програмного забезпечення GPS-відстеження для постачальників посилок, експедиторів, будівельних компаній , а також компанії з прокату автомобілів. Вони поєднали найкраще з обох світів протягом чотирьох років у плідній співпраці.

 

«З Fleetlink ми пропонуємо недорогу, всеохоплюючу довгострокову оренду в поєднанні з цифровим керуванням автопарком – унікальна пропозиція в Німеччині на сьогоднішній день. Ми відкрили новий шлях із самого початку, а з Linqo ми отримали надійного, швидкого і нескладного партнера, який, як і ми, думає наперед», — пояснює керуючий директор Даніель Хайнц. Модель довгострокової оренди не слід плутати зі звичайним лізингом. З Fleetlink клієнти з терміном дії 24 місяці або більше отримують рентабельну пропозицію повного спектру послуг, включаючи реєстрацію, страхування, заміну зношуваних деталей, таких як шини або мастильні матеріали, запис на зустріч у майстерню та багато іншого – і більше не потрібно турбуватися про управління своїм автопарком. У розрахунку на час довгострокова оренда обходиться дешевше лізингової пропозиції, навіть якщо місячна ставка спочатку вище. Зрештою, тут немає сюрпризів з високою вартістю, і, звичайно, є можливість придбати автомобіль за розумною ціною.

Надійне відстеження GPS для операторів автопарків

У Fleetlink усе керується цифровим способом на комп’ютері чи мобільному телефоні за допомогою програми Fleetlink – керування автопарком у вашій кишені. І саме тут Linqo вступає в гру зі своїм якісним рішенням GPS-відстеження: «З нашим додатком Fleetlink ми розробили комплексний пакет послуг для наших клієнтів, але чого нам не вистачало, так це надійних даних про місцезнаходження, наприклад, кілометрів і маршруту. даних залежно від маршруту, щоб розрахувати їх для кожного транспортного засобу. Це те, що Linqo пропонує нам — і багато іншого», — з ентузіазмом каже Даніель Хайнц.

«З нашим якісним програмним забезпеченням для відстеження ми зосереджуємося на надійному, швидкому та безпечному додатку GPS, тому що ніщо не дратує більше, ніж рішення GPS, яке не надає або надає лише неправильну інформацію. Це дозволило нам швидко надати Fleetlink необхідні дані для оренди. Автопарк, яким ми керуємо через інтерфейс безпосередньо для подальшої обробки в нашому спеціальному додатку. Ми також піклуємося про обслуговування та встановлення пристроїв», – говорить Макс Дондерс, керуючий директор Linqo у Німеччині. Його рішення для GPS відстеження підтримують компанії з оренди автомобілів, експедиторів і служби відправлення посилок у цифровизації та спрощенні управління автопарком. Оптимальне поєднання апаратного та програмного забезпечення створило надійну систему, яка надає точні дані про весь автопарк – незалежно від виробника автомобіля. Linqo охоплює всі дані в легкових і вантажних автомобілях, від розташування до цифрового тахографа, в TrustTrack.

Зараз Fleetlink використовує понад 1000 трекерів Linqo, а Linqo також встановлює та обслуговує пристрої. Клієнтами Fleetlink є кур’єрські служби та служби доставки посилок, деякі з яких мають від 30 до 50 орендованих транспортних засобів, а також окремі транспортні засоби в ремісничих підприємствах. Значна перевага: наявні транспортні засоби клієнтів також можна включити в додаток Fleetlink і, таким чином, у цифрове керування автопарком. Дооснащення трекером Linqo легко можливе в будь-який час.

 

Висока прозорість є перевагою для клієнтів

Fleetlink використовує дані Linqo для своєї програми та робить їх доступними для клієнтів. Це дає їм максимально можливу прозорість щодо даних автомобіля, пробігу та витрати палива. Це дуже корисно, особливо щодо узгодженого пробігу на місяць: якщо є ознаки перевищення пробігу, клієнт своєчасно отримає сповіщення та можливість забронювати додаткові кілометри. І навпаки, якщо узгоджена місячна продуктивність не досягнута, кредит за наступний місяць буде зараховано клієнту. «Це дуже добре сприйнято, оскільки воно прозоре та запобігає неприємним сюрпризам наприкінці місяця», — підтверджує Даніель Хайнц.

 

З поліцейським гелікоптером позаду

Linqo знає проблеми Fleetlink зі свого досвіду роботи з експедиторами та постачальниками кур’єрських послуг. Це, наприклад, використання транспортних засобів за незгодою, крадіжка або нещасні випадки. Однак в багатьохситуаціях можна краще впоратися володіючи точними даними GPS про місцезнаходження всіх транспортних засобів. Наприклад, менеджери автопарків отримують попередження, якщо транспортний засіб незаконно перетинає національний кордон або залишає раніше визначену територію. «Це вже повернуло нам багато вкрадених або зниклих транспортних засобів», — із задоволенням говорить Даніель Хайнц. «Одного разу одну з наших машин навіть переслідував поліцейський гелікоптер. Офіційні особи використали GPS-локацію Linqo і змогли зупинити водія прямо перед кордоном». Дані GPS також часто допомагають у разі аварій, а також є знижки від страхових компаній. У рамках пілотного проекту Fleetlink і Linqo наразі співпрацюють у сфері використання автомобільних відеореєстраторів та їх підключення до рішення Linqo. У майбутньому це також могло б прояснити спірні ситуації з ДТП і запобігти необґрунтованим вимогам про відшкодування збитків. А також дані цікаві для дослідження ДТП.

 

Цифровий, інноваційний, простий

Співпраця вже є успішною для Fleetlink і Linqo, оскільки клієнти дуже добре сприймають пропозиції – так би мовити, взаємовигідна ситуація. Ось чому Fleetlink нещодавно розпочав новий проект: FLEETLINK NOW!. На додаток до попередньої комерційної площі, це пропозиція для приватних і денних клієнтів. Оренда автопарку та управління ним так само цифрові, як і раніше. Обіцянка така: скачайте програму, сідайте в неї і вирушайте в дорогу!

Ми відкрили новий шлях із самого початку, а з Linqo ми отримали надійного, швидкого і нескладного партнера, який, як і ми, думає наперед.

Для комерційних користувачів: www.fleetlink.de

Новинка – Для приватних клієнтів www.fleetlinknow.de

Давайте підключимось

Є питання? Ми хотіли б почути від вас

Контакти

+38 044 500 91 79

ТОВ «Лінко Україна»

03148, м. Київ, просп. Леся Курбаса 2Г

  Назва компанії

  Ім'я

  E-mail

  Контактний номер

  Розмір автопарка:


  Тип автопарку:


  Додаткова інформація  success
  Успіх!