close icon
success Успіх!

Маршрутизація та завдання

Наше рішення для планування маршрутів галузевого рівня призначене для перевезень на далекі відстані. Воно оптимізує маршрути, обминаючи неефективність та обмеження, оптимізує розподіл завдань, знижує потенційні помилки водіїв та скорочує експлуатаційні витрати. Центральне місце у його дизайні займає забезпечення безперебійної роботи як менеджерів із транспорту, так і водіїв.

Огляд переваг:

Підвищення ефективності повсякденної роботи менеджерів з логістики та водіїв.

Спростіть процес зв'язку між диспетчером та водієм.

Скоротіть можливі збори та штрафи, вибравши найбільш оптимальний маршрут.

Отримайте повний контроль та забезпечте своєчасну доставку вантажу.

Забезпечити пунктуальність обробки та керування документами.

Покращення планування логістики за допомогою широкого набору індивідуальних параметрів.

Детальне планування маршруту

Підвищення ефективності повсякденної роботи для менеджерів з логістики та водіїв.

Наше інтегроване рішення розроблено для підвищення щоденної ефективності роботи менеджерів із логістики та водіїв, що сприяє своєчасній доставці та оптимізації використання вантажу. Завдяки передовим алгоритмам і зручним інтерфейсам система забезпечує точність і легкість на кожному кроці. Усуньте потребу жонглювати кількома програмами та картами – оптимізуйте робочий процес за допомогою уніфікованої платформи планування маршрутів і керування завданнями Linqo.

Мобільний додаток OnTrack Go

Спростіть процес спілкування між диспетчером та водієм.

Менеджер транспорту може безперешкодно передавати створені завдання, оптимізовані маршрути та сполучення безпосередньо у мобільний додаток OnTrack Go, поєднуючи простоту та функціональність. Миттєво зв'язуйтеся з конкретними водіями, переглядайте статус прочитаного/непрочитаного, переглядайте вкладення тощо.

AppStore | Google Play Store

Найефективніший вибір маршруту з інтегрованою оцінкою вартості дорожніх зборів

Скоротіть можливі збори та штрафи, вибравши найбільш оптимальний маршрут.

Наша система інтегрує точні розрахунки дорожніх зборів для конкретного транспортного засобу на етапі планування завдань, що дозволяє точно оцінити вартість дорожніх зборів з урахуванням кожного транспортного засобу та надати комплексне подання зведених даних про дорожні збори на основі обраного вами маршруту, включаючи детальну розбивку із сегментацією по країнах та збирачам дорожніх зборів. Враховуючи унікальні характеристики важких комерційних автомобілів, він полегшує ефективне планування маршруту та дозволяє уникнути доріг з обмеженим доступом та зайвих об'їздів. Отримайте уточнені пропозиції за маршрутом із зазначенням відстані, прогнозованого часу доставки та розрахункового часу прибуття.

Керування завданнями для точності часу прибуття

Отримайте повний контроль і забезпечте своєчасну доставку вантажу.

Ефективно керуйте своїми логістичними операціями за допомогою нашої інтегрованої функції керування завданнями, призначеної для оптимізації точного часу прибуття та забезпечення пунктуальної доставки вантажу. Створюйте маршрути, дистанційно переглядайте стан водія, відстежуйте виконання завдань і контролюйте хід маршруту – все в одному інтерфейсі. Наша система пропонує розрахунок очікуваного часу прибуття в режимі реального часу, надаючи найновішу інформацію для безперебійної координації логістики та зменшення ручного моніторингу.

Безперебійне керування документами

Забезпечити оперативну обробку документів та управління ними.

Спростіть документообіг за допомогою інтегрованої функції керування документами Linqo, щоб точніше визначати час роботи з документами та гарантувати своєчасний обмін документами. Використовуйте камеру для CRM, накладних, рахунків-фактур, сканування чеків і миттєвого завантаження. Переглядайте оновлення статусу документів, відстежуйте перебіг подання та відстежуйте перевірку документів на єдиній інформаційній панелі. Застосування всеохоплюючого підходу допоможе вашому документообігу працювати гладко та надійно.

Широкий вибір типів шляхових точок

Покращуйте планування логістики за допомогою широкого спектру настроюваних опцій.

Система Linqo пропонує повний набір типів маршрутних точок, які виходять за рамки простого завантаження та розвантаження. Насолоджуйтесь гнучкістю вказувати транспортні засоби, поїздки та різні категорії шляхових точок, як-от паркування, АЗС, місце розвантаження, митниця тощо. Кожна точка може містити важливу інформацію, таку як адреса, тип вантажу, вага вантажу, кількість товарів і об’єм завантаження, навантаження на метр квадратний. Ці деталі важливі для водія, і є також можливість включити додаткові примітки для більшої ясності.

Давайте підключимось

Є питання? Ми хотіли б почути від вас

Контакти

+38 044 500 91 79

ТОВ «Лінко Україна»

03148, м. Київ, просп. Леся Курбаса 2Г

  Назва компанії

  Ім'я

  E-mail

  Контактний номер

  Розмір автопарка:

  Тип автопарку:

  Додаткова інформація

  success
  Успіх!