close icon
success Успіх!

background image

Клієнт, польська середня транспортна компанія, потребував відповідного телематичного рішення

Чим корисний LinqoTrack?

Компанія JTC має вісімнадцять комплектів вантажних автомобілів. Раніше в компанії існувала система телематики, але керівництво вирішило внести зміни, щоб пристосувати її до зростаючих потреб. Основним завданням нової системи було вдосконалення та автоматизація управління та контролю робочого часу водіїв у дорозі.

Від контакту менеджера Linqo до монтажу замовленої системи в компанії пройшов близько місяця. Тоді було проведено кілька зустрічей – представник Linqo приїхав, серед інших, щоб ознайомитись із конкретними потребами JTC та представити LinqoTrack. Під час наступних переговорів представники компанії дізналися про нові функціональні можливості системи, що відповідають їхнім вимогам. На той час також була проведена оцінка, JTC прийняла рішення щодо інвестицій, і всі формальності були виконані.

Ще однією вигідною функцією, яку використовують диспетчери JTC, є моніторинг кількості палива в баку кожного транспортного засобу, що дозволяє точно розрахувати дорожні витрати. Однією з особливостей, яка також несподівано набула популярності, є маршрутизація вантажних автомобілів завдяки інтеграції з картами HERE, яка підходить для цього типу транспортних засобів.

Програмне забезпечення може бути оснащене відповідними параметрами комплектів, що надсилаються на дорогу, такими як його довжина, ширина, висота, вага, навантаження на вісь та кількість причепів. З цією інформацією LinqoTrack запропонує маршрут, який дозволить уникнути доріг, заборонених для цього типу транспортних засобів відповідно до місцевих правил.

Також можна вимагати уникати різких поворотів, небезпечних і важких для прокатки разом з довгим вантажем. Плануючи маршрути з LinqoTrack, диспетчер може вказати, чи хоче він найшвидшу чи найбільш збалансовану пропозицію щодо тривалості та розрахункового часу водіння. LinqoTrack, використовуючи інтеграцію з картами Google і картами HERE, також враховує поточний стан руху та можливі труднощі на вказаних маршрутах. Співробітники JTC підкреслили, що не кожна телематична система має службу планування маршруту, пристосовану суворо до потреб вантажних автомобілів.

Встановлення та впровадження системи працювали безперебійно. Водії не потребували додаткової підготовки, диспетчери, що працюють у базі даних, досвідчені у використанні будь-яких телематичних систем, зазначили, що LinqoTrack простий у використанні та має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що полегшує використання всіх опцій.

Протягом понад шести місяців роботи системи LinqoTrack в JTC працівники компанії зверталися до служби підтримки лише один раз, при оновленні програмного забезпечення, і проблема була швидко вирішена.

Давайте підключимось

Є питання? Ми хотіли б почути від вас

Контакти

+38 044 500 91 79

ТОВ «Лінко Україна»

03148, м. Київ, просп. Леся Курбаса 2Г

  Назва компанії

  Ім'я

  E-mail

  Контактний номер

  Розмір автопарка:


  Тип автопарку:


  Додаткова інформація  success
  Успіх!