close icon
success Успіх!

background image

Ми об’єдналися з cargoGO Group, щоб розробити рішення, яке допоможе транспортним компаніям впоратися зі зростанням цін на паливо та підвищити обізнаність водіїв за допомогою мотивації. 

 

Eco-Drive не лише зменшує споживання пального та вплив транспортного засобу на навколишнє середовище, але й підвищує безпеку водіння та подовжує термін служби вантажівки. Звучить складно? Зовсім ні. Це рішення базується на покращенні водійських навичок користувача. Покращення навичок водіння знижує витрати. Маючи понад 90 критеріїв для оцінки водійських навичок, ви можете повністю адаптуватися навіть до найспецифічніших потреб і використовувати більш ефективні заходи мотивації для ваших водіїв.   

 

Більш ефективне та безпечне водіння   

Eco-Drive покликаний зробити водіння транспортних засобів безпечнішим та економічнішим. Рішення дозволяє легко відстежувати стилі водіння водіїв, такі як прискорення, гальмування та використання круїз контролю, на основі попередньо визначених параметрів, що базуються на специфіці роботи компанії. Важливо відзначити, що можна відстежувати весь автопарк, незалежно від того, чи складається він з вантажівок одного виробника або різних виробників – при необхідних конфігураціях ми можемо бачити точні дані в одній системі, що полегшує аналіз даних водіння і моніторинг споживання палива.   

  

Аналіз даних показує вплив водіння на витрату палива, знос транспортного засобу і, природно, прогнозує потенційну безпеку транспортного засобу на дорозі. Знаючи стиль водіння водія, можна навчити його їздити більш ефективно та безпечно. Результати відображаються за 100-бальною системою, що дозволяє легко зрозуміти, як працює весь автопарк, і швидко визначити області для вдосконалення. 

 

Зниження споживання пального на 15 %   

Наше рішення дозволяє економити до 2 л/100 км пального на кожну вантажівку, не лише підвищуючи ефективність роботи компанії, але й покращуючи її імідж завдяки зменшенню забруднення навколишнього середовища. Крім того, Eco-Drive допомагає запобігти нещасним випадкам, спричиненим необережним водінням або пошкодженням вантажу.  

 

“Дані нового модуля демонструють значну економію коштів. Використовуючи Eco-Drive, водії можуть побачити, як вони можуть змінити свій стиль водіння і заощадити до 5% на паливі. Це призводить до більш раціональної експлуатації транспортного засобу, в результаті чого зменшується кількість замін деталей гальмівної системи і замін шин, менше екстремальних навантажень і довший термін служби двигуна та інших компонентів. Все це призводить до зниження загальних витрат. Наприклад, наші вантажівки проїжджають близько 5 млн км на місяць. Економія лише 1 л/100 км на вантажівку зменшує споживання пального щонайменше на 50 000 літрів на місяць, що призводить до значного скорочення витрат”, – говорить Вигінтас Віткаускас, керівник навчальної групи CargoGO. 

"Наприклад, наші вантажівки проїжджають близько 5 млн км на місяць. Економія лише 1 л/100 км на вантажівку зменшує споживання пального щонайменше на 50 000 літрів на місяць, що призводить до значного скорочення витрат."

Давайте підключимось

Є питання? Ми хотіли б почути від вас

Контакти

+38 044 500 91 79

ТОВ «Лінко Україна»

03148, м. Київ, просп. Леся Курбаса 2Г

  Назва компанії

  Ім'я

  E-mail

  Контактний номер

  Розмір автопарка:


  Тип автопарку:


  Додаткова інформація  success
  Успіх!