close icon
success Успіх!

Trans.eu

Платформа Trans.eu – це логістична платформа, яка переходить в еру автоматизації та об’єднує транспортні компанії, логістичних операторів, експедиторів і перевізників. Він утворює одну з найважливіших вантажних бірж Європи та сучасну логістичну платформу для автомобільного транспорту.

Економія часу та швидкий потік операцій

Немає необхідності вручну переписувати дані з однієї системи в іншу – натомість надсилайте та отримуйте вантажі в TMS. Автоматизувати процес переговорів і вибору контрагента.

Автоматизація та прискорення процесу управління автопарком

Публікувати вантаж і пришвидшити процес передачі даних на платформу Trans.eu тепер стало набагато легше. Виберіть завдання моніторингу в режимі реального часу та публікацію доступних автомобілів.

Рішення проблеми відсутності носіїв

Завдяки доступу до бази даних 34 000 транспортних компаній на платформі Trans.eu вам не бракує перевізників навіть у високий сезон. Порівнюйте тарифи, контролюйте свої вантажі та дотримуйтесь порядку в управлінні транспортом і субпідрядниками.

Спробуйте цю останню інтеграцію безкоштовно – вона автоматично встановлюється та доступна для вашої зручності. Якщо у вас є будь-які запитання чи відгуки – не соромтеся звертатися до нас!

Давайте підключимось

Є питання? Ми хотіли б почути від вас

Контакти

+38 044 500 91 79

ТОВ «Лінко Україна»

03148, м. Київ, просп. Леся Курбаса 2Г

  Назва компанії

  Ім'я

  E-mail

  Контактний номер

  Розмір автопарка:


  Тип автопарку:


  Додаткова інформація  success
  Успіх!