close icon
success Успіх!

background image

Скористайтеся підтримкою автоматичного платежу, яку підтримує Ruptela, щоб запобігти штрафам за порушення угорського законодавства та заощадити можливі додаткові витрати для компанії. З 1 липня 2013 року в Угорщині запроваджена електронна система плати за користування 6513 км угорських автомагістралей та шосейних доріг.

Ставка плати за проїзд на основі відстані залежить від використовуваного типу дороги та категорії транспортного засобу (J2, J3, J4) та її класифікації відповідно до стандартів викидів. Рішення LinqoTrack HU-GO дозволяє клієнтам (операторам) ініціювати та автоматично здійснювати платежі за дорогу в Угорщині без будь-яких додаткових платформ або гаджетів.

Заощаджуйте час -уникайте черг у фізичних точках продажу квитків (АЗС; різні кіоски); завжди сплачуйте точну електронну плату, не відвідуючи веб-сайт HU-GO та не перериваючи поїздку. Уникайте штрафу -запобігайте ризику отримати штраф у випадку, якщо водій змінить заздалегідь запланований маршрут.

Оптимізуйте операції -скористайтеся можливістю віддалено обробляти платежі на платформі HU-GO. Економте гроші – повідомте про свою поїздку в реальному часі в системі та сплачуйте плату за збір автоматично. Навіть якщо вашу точку призначення змінено, вам не доведеться турбуватися про це система сама вас визначить.