close icon
success Успіх!

background image

Вивчіть 4 способи реалізації

Щороку транспортні компанії витрачають багато грошей на пальне. За підрахунками власників транспортних компаній, найбільші витрати компанії пов’язані з витратами на пальне. Ви хочете ефективно знизити витрати пального в транспортній компанії, щоб заощадити гроші та раціонально оптимізувати витрати в бюджеті компанії? Перевірте, як це зробити ефективно!

Способи економії пального в транспортній компанії

Оптимізація витрат компанії, пов’язаних із витратами на пальне, має бути пріоритетом для кожного власника бізнесу. Однак для цього потрібна реалізація відповідного плану дій, включаючи, серед іншого, регулярну освіту працівників у галузі екологічного водіння, і це пов’язано з багатьма проблемами.

Від цього залежать успіх компанії та виживання компанії на ринку. Скорочення витрат на пальне може значно покращити фінансові результати компанії, і ви можете витратити прибуток, наприклад, на преміювання працівників, придбання іншого автомобіля компанії або впровадження інших рішень у транспортній компанії, що поліпшить роботу всієї команди.

 

1. Регулярний контроль рівня палива за допомогою датчиків рівня палива, встановлених у автомобілях компанії

Датчик рівня палива – це ретельно розроблений продукт, який дозволяє всебічно контролювати рівень палива у автомобілі. Це дозволяє перевірити рівень палива в даному автомобілі з точністю 99%, в цифровому вигляді. Ви можете повністю керувати рівнем палива в даній машині. Завдяки цьому аналізу ви зможете швидко перевірити рівень палива, оцінити фінансові витрати і в той же час запобігти крадіжці палива компанії. Ви отримуєте точне уявлення про те, як паливо у вашій компанії використовують працівники під час роботи. Крім того, ви можете перевірити, чи використовується паливо компанії за призначенням, і легко оцінити витрати компанії в будь-який час.

Постійний моніторинг витрат палива компанії дозволить ефективно зменшити будь-який потік. Якщо ви перевіряєте та записуєте пройдену відстань за допомогою тахографа та даних GPS, ви завжди будете впевнені, скільки кілометрів пройшов ваш автомобіль компанії. Це також дуже корисний спосіб контролювати працівників, щоб вони не використовували пальне компанії в приватних цілях.

2. Оптимізація стилю водіння вашої компанії дозволить вам економити пальне компанії та уникати порожніх пробігів

Уявіть, скільки літрів пального ви могли б заощадити в компанії, якби ваш водій знав правила економного водіння. Оцінюючи, що автомобіль компанії проходить відстань близько 120 000 кілометрів протягом року, середня витрата палива складе близько 30 літрів на кожні 100 кілометрів пробігу. Якщо вартість пального становить 25 гривень на літр, то річна вартість палива для одного службового автомобіля складе цілих 900 000 грн! Якщо ваш водій дотримувався принципів економного водіння, ваша компанія могла б заощаджувати до 10% споживання палива на місяць. Щорічно це становить аж 90 000 гривень!

Нехай цей приклад є достатньою мотивацією для регулярного навчання співробітників принципам економного водіння у вашій компанії. Раптове гальмування транспортного засобу або його прискорення збільшує витрату палива, а це створює непотрібні витрати компанії. Як це виправити? Продовжуйте спілкуватися зі своєю командою у вашій компанії та повідомляйте працівникам про те, як вони можуть знизити споживання палива під час економного руху.

Чи дбаєте ви про економію пального компанії та зменшенні порожнього пробігу? Перший крок, який може вам допомогти у цьому, – це освіта ваших водіїв у цій галузі. Розмова під час внутрішніх тренувань з водіями, зайнятими вашою компанією, щодо принципів економного водіння та необхідності скорочення порожніх пробігів, безумовно, підвищить їхню обізнаність у цьому відношенні.

Щоб мотивувати їх дотримуватися економічного водіння, працюючи ще більше, варто впровадити в компанії спеціальну програму лояльності. Завдяки цьому у ваших водіїв буде більше мотивації не користуватися без необхідності прискорення та раптового гальмування під час керування службовими автомобілями. Такі звички допоможуть вам зменшити зайві витрати на пальне, тоді як можливість додаткового заробітку за дотримання принципів еко-водіння у вашій компанії, безумовно, буде для них додатковою мотивацією.

3. Оптимізація маршрутів та більш продумана організація роботи водіїв та скорочення порожніх пробігів

Управління командою працівників транспортної компанії та щоденне планування маршрутів водіїв – величезна проблема. Щоб його задовольнити, варто скористатися перевіреними рішеннями, такими як, наприклад, оптимізація маршрутів, тобто вибір найкоротших маршрутів доставки товарів покупцям – це також спосіб економії палива в компанії.

Аналогічно до вибору маршрутів, які не передбачають додаткових платежів для компанії, наприклад, ділянки з платними дорогами. Гарне планування маршруту для кожного водія – це половина бою. Також важливо зменшити порожні пробіги. За допомогою програми управління автопарком LinqoTrack ви можете планувати маршрут водіїв на постійній основі, щоб зменшити кількість порожніх пробігів у вашій компанії та швидко знайти замовлення для водія, який, наприклад, повертається від клієнта і наразі не має завантаження.

4. Моніторинг автопарку компанії як спосіб більшої економії пального та легшого управління командою водіїв транспортної компанії.

Ви хочете легше контролювати своїх працівників та як вони використовують пальне компанії? У цьому вам допоможе дуже інтуїтивно зрозуміла система LinqoTrack, тобто спеціальна програма для дистанційного управління автопарком. З його допомогою ви можете відслідковувати місце розташування вибраного автомобіля компанії, віддалено перевіряти історію водіння даного водія, надсилати поради водіям щодо економних подорожей та змін маршруту, щоб заощадити паливо у службових автомобілях або взяти інший вантаж одночасно.

Система LinqoTrack автоматично завантажує дані з карток водіїв і дозволяє читати дані з тахографів. Завдяки цьому Ви маєте повний контроль над процесом використання палива у всьому автопарку. Використовуючи цю систему, ви можете віддалено і регулярно надсилати підказки водіям, яким маршрутом вони повинні скористатися, щоб компанія також могла заощадити якнайбільше грошей на паливі. Крім того, ви отримуєте детальну інформацію про поточний інвентар та рівень споживання палива в даному автомобілі.

За допомогою LinqoTrack ви можете контролювати своїх співробітників щодо бажаного стилю водіння, рівня споживаного палива та експлуатаційних характеристик. Така система також допоможе вам, наприклад, контролювати стиль управління автомобілем вашими працівниками та дозволить їм справедливо винагороджуватися, якщо ви вирішите впровадити в вашій компанії програму заохочень для водіїв.

 

Підсумок

Виховання водіїв принципам економного водіння, скорочення т. зв. порожній пробіг, оптимізація маршрутів водіїв та контроль за розташуванням автомобілів, що належать автопарку компанії, а також управління роботою водіїв та контроль їх стилю водіння під час роботи – лише кілька способів того, як можна заощадити витрати на пальне у власній транспортній компанії.

Віддалене управління роботою водіїв та управління ліквідністю автопарку дозволять вам приймати конкретні рішення, які заощадять на витратах компанії.

Ви хочете дізнатися більше? Натисніть тут і подивіться пробну версію!