close icon
success Успіх!

background image

Що таке управління автопарком?

Будь-яка організація, яка використовує комерційні транспортні засоби для своїх операцій, повинна якось керувати автопарков. Метою управління автопарком є ​​нагляд за всією діяльністю та технічним обслуговуванням авто, щоб підвищити ефективність, знизити витрати та працювати якомога ефективніше.

Адміністратори автопарку несуть відповідальність за його роботу, і їх завдання можуть включати моніторинг транспортних засобів, зменшення витрат і витрат пального, управління та мотивацію водіїв, планування маршрутів та впровадження програм, що підвищують ефективність компанії та зменшують затрати.

Сьогодні важко уявити, як керувати автопарком без програмного забезпечення для телематики транспортних засобів або управління автопарком, наприклад, Linqo.

Що можуть робити системи управління автопарком?

 1. Моніторинг транспортних засобів

Кожна компанія хоче забезпечити безпеку водіїв, тому адміністратори парку завжди повинні точно знати, де знаходиться їх транспортний засіб. Хоча це здається досить простим, пошук місця розташування транспортних засобів може бути складним завданням, незалежно від того, складається автопарк із 1 транспортного засобу або 1000 автомобілів. Адміністратори парку часто використовують системи моніторингу транспортних засобів GPS, щоб знати, де зараз перебувають їхні транспортні засоби, і контролювати їх діяльність та безпека.

 1. Моніторинг та контроль палива

Незалежно від того, чи йдеться про управління витратами палива або зменшення експлуатаційних витрат, завданням адміністраторів парку є визначення та уникнення зайвих витрат, щоб експлуатація парку була вигіднішою та ефективнішою. Витрати на паливо та технічне обслуговування можна швидко розрахувати. Наприклад, використовуючи наш модуль управління паливом, ви можете швидко визначити, які рішення дозволять зменшити витрати та допомогти вашому бізнесу заощадити гроші.

 1. Економічне водіння

Скоротити споживання палива, поліпшити безпеку автопарку та побудувати систему стимулювання, засновану на моніторингу поведінки водіїв. Рішення Eco-Drive відстежує поведінку водія, аналізуючи параметри, які впливають на витрату палива та безпеку водіння. З його допомогою ви можете оцінити роботу водіїв, призначити їм бонуси та мотивувати їх.

 1. Рішення для тахографів

Завдяки цьому рішенню ви зможете легко побачити підсумок робочого часу водіїв, починаючи від часу подорожі за певний день та тиждень до часу, який використовується для подорожей та роботи тощо. Цю інформацію можна надіслати на електронну адресу у вигляді звіту за вибраний період. Інформація про робочий час водіїв може також надсилатися до зовнішніх систем за допомогою рішення API. Ви заощадите собі багато часу та нервів завдяки одній платформі для всіх цих заходів.

 1. Безпека та охорона

Однією з найбільших проблем для компаній з управління автопарком та для кожного адміністратора парку є забезпечення безпеки водіїв. Однак застосовувати безпечну поведінку може бути складно, особливо коли адміністратор парку знаходиться в тисячах кілометрах від рухомого складу. Адміністратори парку можуть використовувати корисні інструменти, такі як системи моніторингу транспортних засобів, які дозволяють знаходити віддалений транспортний засіб у реальному часі та надавати докази чи матеріали для навчання водіїв.

Ось що ви отримуєте з програмним забезпеченням для управління автопарком:

 • інформація про поточний стан автопарку,
 • модуль тахографа,
 • аналіз часу,
 • економічне водіння,
 • звіти
 • інструменти планування маршруту та завдань,
 • геоданні,
 • контроль подій,
 • інструмент зв’язку,
 • та багато іншого!

Ви хочете дізнатися більше? Натисніть тут і подивіться пробну версію!