close icon
success Успіх!

background image

Чому варто слідкувати за своїм автопарком?

Відкрийте для себе переваги моніторингу автопарку компанії.

Ваша компанія має свій автопарк і ви хочете контролювати кожний службовий автомобіль та водія? Пильнувати працівників та керувати автопарком компанії дистанційно? Для вас важливо стежити за рівнем палива? Моніторинг автопарку це дуже вигідне рішення для компанії. Дізнайтеся, чому це окупається в бізнесі!

 

В чому допомагає система моніторингу автопарку компанії? Дізнайтеся про це на прикладах

Уявіть собі ситуацію, коли вам необхідно дізнатися про детальне місцезнаходження автомобіля вашої компанії, але у вас для цього немає достатньо можливостей. Ваш клієнт, який чекає посилку, цікавиться, коли вона буде доставлена, і хоче дізнатися точний її статус. Як це зробити? Рішення – моніторинг автопарку, який дозволить вам постійно й легко керувати групою працівників і автопарком компанії.

Система моніторингу парку GPS дозволить вам відразу ж отримати інформацію про місцезнаходження кожного автомобіля компанії, детальний статус автотранспортного засобу. Ви зможете дізнатися чи ваш працівник знаходиться  на шляху до пункту призначення, чи на відпочинку. Такий моніторинг допоможе вам вдало керувати персоналом дистанційно та надасть більше контролю над ним. Ви зможете миттєво визначити точні координати транспортного засобу та надати посилання з місцезнаходженням автомобіля своєму клієнтові. GPS-моніторинг не тільки дозволить вам керувати автопарком компанії більш зручним способом, але, перш за все, стане відчутною перевагою для ваших клієнтів, які отримають необхідну інформацію та зможуть контролювати статус пересилки.

Скажімо, ваша компанія обслуговує клієнтів з автомобільної галузі. Менеджер з поставок має обов’язок стежити за своєчасними поставками. Якщо хтось із клієнтів не отримає запчастини до конкретної дати, він буде змушений зупинити виробництво і понесе величезні збитки. Щоб запобігти подібним ситуаціям і точно визначити дату поставки товарів, а також легко управляти автопарком компанії, знати місцезнаходження водіїв в конкретний час, варто використовувати GPS-моніторинг.

 

Прагнете заощадити паливо в компанії та контролювати правильний спосіб його використання працівниками? Роздумуєте, що можете зробити? Насамперед можна обладнати службові автомобілі спеціальними датчиками вимірювання рівня палива, а потім…перевірити його рівень не виходячи з офісу! Цей датчик допоможе вам контролювати рівень споживання палива дистанційно, а також ефективно запобігатиме крадіжкам палива, й швидко встановить місцезнаходження автомобіля в таких ситуаціях.

Ви також можете наглядати за своїм працівником, який користується службовим автомобілем, наприклад, на вихідних. Перевіряти, чи не використовує він службове паливо в особистих цілях, наприклад подорожуючи із сім’єю. Таким чином, ви можете простіше керувати паливними баками в службових автомобілях, та контролювати відповідне використання палива.

GPS-моніторинг автопарку компанії надає вам багато різних можливостей: миттєве зчитування статусу автопарку, завантаження інформації з тахографів автотранспортних засобів, контроль дотримання працівниками належного часу роботи та відпочинку; контроль експлуатації автомобіля,  контроль витрат та запасів палива; дотримання вимог збереження навколишнього середовища під час водіння, складання звітів про огляд автопарку, управління роботою водіїв, планування маршрутів і розподіл завдань.

Переваги моніторингу автопарку компанії за допомогою системи LinqoTrack

Моніторинг автопарку компанії за допомогою інтуїтивної платформи LinqoTrack має багато переваг. Ось найважливіші з них:

 

  • Миттєвий контроль працівників – за допомогою LinqoTrack ви можете легко контролювати своїх працівників та перевіряти статус їх актуального місцезнаходження. Завдяки цьому ви завжди знаєте, де вони знаходяться, а в небезпечній ситуації легко зможете допомогти  та перевірити чи автомобіль не вимагає ремонту.
  • Перевірка місцезнаходження кожного службового автомобіля – ви отримуєте детальну інформацію про те, чи на даний час ваш працівник у дорозі, чи знаходиться на зупинці. Ви отримуєте інформацію про точний статус будь-якого службового автомобіля, що надає вам змогу легше керувати автопарком. З допомогою GPS-пристроїв ви можете поділитися посиланням на місцезнаходження автомобіля зі своїм клієнтом, який очікує на посилку.
  • Простіше дистанційне управління автопарком – завдяки сучасній системі управління з використанням телематики, повністю дистанційне управління роботою водія і зчитування тахографа ніколи не було таким простим. Завдяки цьому ви знаєте чи ваш працівник дотримується встановленого часу роботи та відпочинку. Контролюючи його роботу, ви можете бути впевнені, що ваша компанія не наражається на фінансові штрафи, пов’язані з недотриманням норм роботи.
  • Підвищення безпеки працівників – моніторинг автопарку компанії дозволить вам отримати більший контроль над транспортними засобами компанії та працівниками. Завдяки цьому ви можете швидко реагувати в ситуації загрози або згаданої вище крадіжки палива. Всю інформацію ви отримуєте в режимі реального часу і GPS-передавач, встановлений в службовому автомобілі, дає змогу легко відшукати службовий автомобіль та дістатися за вказаною адресою.
  • Кращий захист та простіший контроль за крадіжками службового палива – система допомагає вам постійно відстежувати поїздки працівників. Ви будите впевнені в тому, як водії експлуатують автомашини вашої компанії. Крадіжку палива дуже легко виявити.
  • Більш зручне планування маршрутів для водіїв – постійний моніторинг автопарку компанії дає можливість контролювати місцезнаходження автомобілів і зручно планувати маршрут водіїв. Тому, як власник, ви можете контролювати фактичну пройдену кількість кілометрів автомобілем, і ви можете побачити яку відстань реально здійснив кожний працівник.
  • Дотримання вимог збереження навколишнього середовища під час водіння – система LinqoTrack обробляє дані про поїздки. На основі аналізу відправляє вам запропоновані рішення, які ви можете впровадити в своїй компанії, щоб підвищити ефективність автопарку та економити паливо.

Моніторинг автопарку компанії – економічно вигідне рішення для вашого бізнесу

Моніторинг автопарку компанії з використанням системи телематики робить спілкування з працівниками та клієнтами простішим та ефективнішим. Ви зможете планувати робочий день водіїв, призначати GEOstref й інтегрувати систему LinqoTrack з CRM-програмою компанії.

Якщо ви прагнете більш вигідного управління автопарком компанії, і хочете контролювати цей процес дистанційно, використовуйте всі переваги системи LinqoTrack.